Super Premium naminių gyvūnėlių pašaras

Pagaminta Vokietijoje

Aukštos kokybės ingredientai

ACTIVENATURE

Kokybiškas pašaras, gaminamas pagal kruopščiai sukurtą receptą, susideda iš geriausių natūralių sudedamųjų dalių, aprūpinančių laisvę mylinčius “amžinuosius varikliukus” visa jiems reikalinga energija. Papildoma gardžios paukštienos ir kokybiškos ėrienos porcija.

  • vertingos riebalų rūgštys – sveikai odai ir žvilgančiam kailiui
  • vitaminas E ir C, kaip ir L-karnitinas palaiko gerą judrių šunų būklę
  • sudėtyje yra žolelių ir vaisių (saldžiųjų ceratonijų, cikorijos šaknų, aviečių, pipirmėčių, petražolių, ramunėlių, erškėtuogių, saldymedžio šaknų, aronijų, vaistinės ožragės sėklų, vaivorų, medetkų ir pankolių)

Visavertis pašaras suaugusiems šunims.

  • Pakuotės dydis:
  • 900g
  • 4.5kg
  • 12.5kg
Visavertis pašaras suaugusiems šunims.
džiovinti paukščių baltymai; ryžiai; paukščių riebalai; bulvių krakmolas; cukrinių runkelių miltai; džiovinti ėrienos baltymai; žirnių miltai; hidrolizuoti paukščių baltymai; obuolių išspaudų; mineralai; mielės; žolelės; vaisiai; maltos cikorijų šaknys (natūralus inulino šaltinis); saldžiavaisio pupmedžio miltai; džiovinta Naujosios Zelandijos žaliųjų moliuskų (Perna canaliculus) mėsa;
ACTIVENATURE sudėtis
Svoris neaktyvus / pagyvenęs vidutinio aktyvumo aktyvus
5 kg 45 g 60 g 75 g
10 kg 80 g 110 g 135 g
20 kg 135 g 180 g 230 g
30 kg 180 g 250 g 315 g
40 kg 225 g 310 g 390 g
60 kg 305 g 420 g 530 g
80 kg 380 g 520 g 655 g

Vienam gyvūnui rekomenduojamas dienos ėdalo kiekis.
Atkreipkite dėmesį į tai, kad nurodyti kiekiai yra tik orientacinės vertės ir juos reikia pritaikyti prie Jūsų gyvūno raciono bei aktyvumo.
Jūsų gyvūnas visuomet turi turėti šviežio geriamo vandens.
Analitinės sudedamosios dalys
žali baltymai 28.0 %
žali riebalai 16.0 %
žalia ląsteliena 2.0 %
žali pelenai 7.8 %
kalcis 1.85 %
fosforas 1.15 %

Produkto pranašumai

Žolelės ir vaisiai

Žolelės ir vaisiai

Šio pašaro vienas iš komponentų – rinktinės žolelės ir sveikatai naudingi vaisiaiyra gardus paįvairinimas Jūsų šuns mityboje.
Gyvybingumui

Gyvybingumui

Vertingi antioksidantai apsaugo nuo fizinės veiklos metu susiformuojančių laisvųjų radikalų įtakos. L-karnitinas skatina riebalų apykaitą, todėl kūnas lengviau pasisavina energiją.
Odai ir kailiui

Odai ir kailiui

Žvilgantis kailis bei sveika oda – savybėsrodančios, jog Jūsų šuo yra šeriamas idealiai jam tinkančiu pašaru. Tai užtikrins sudėtyje esančios riebiosios rūgštys, vitaminai bei organiškai surišti varis ir cinkas.