Super Premium naminių gyvūnėlių pašaras

Pagaminta Vokietijoje

Aukštos kokybės ingredientai

Naminių gyvūnų maistas su aistra – ir švaria sąžine

Būdama naminių gyvūnų maisto gamintoja „Josera“ supranta savo atsakomybę už kitus asmenis, gyvūnus ir gamtą. Norime užtikrinti, kad užtikriname savo keturkojams draugams geriausios kokybės mitybą nepamiršdami jos gamybos proceso metu sugeneruojamo CO2 pėdsako. Todėl iškėlėme sau užduotį šią problemą išspręsti realiai. Jokių tuščių kalbų – mums reikia veiksmų. Ką tiksliai tai mums reiškia ir kokie etapai jau buvo įvykdyti?
Ateikite ir prisijunkite prie mūsų tvarios kelionės!
Ypač didžiuojamės, kad „Josera“ gamyba dabar 100 % neutrali klimatui! Mums tai fantastiškas pasiekimas, kurį norime atšvęsti kartu su Jumis, savo klientais, o tuo pačiu, tai mums paskata tapti netgi dar „žalesniais“.
Mūsų strategijos pagrindinė sudedamoji dalis – įsipareigojimas atlyginti visas dėl mūsų produktų sukeliamas CO2 emisijas. Daug gyvūnų maisto gamintojų atsižvelgia tik į savo pačių gamybos poveikį klimatui. Mes žengiame reikšmingą žingsnį pirmyn ir darome įtaką visai mūsų gaminių vertės grandinei – nuo žaliavų gavimo iki gamybos ir pakavimo bei tiesiai iki produktų pristatymo į Jūsų namus bei į Jūsų naminio gyvūno dubenėlį. Dėl šio platesnio požiūrio tapome tarptautiniais pionieriais naminių gyvūnų sektoriuje.
Kad sumažintume mūsų gamybos procesuose naudojamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį, nuolat siekiame laikytis šio moto: vengti, mažinti, atlyginti. Vedami šio trigubo pažado ir įsipareigojimo veikti, įveikėme šį didžiulį etapą bei pasiekėme, kad mūsų visa gamyba būtų 100 % neutrali klimatui.
 
Vengti: kai tik įmanoma, vengiame CO2 emisijų rasdami klimatui neutralių sprendimų bei taikydami naujus metodus arba keisdami senus įpročius.
Mažinti: be abejo, neįmanoma visiškai išvengti CO2 emisijų. Tačiau kai emisijos neišvengiamos, mažiname jų kiekį iki absoliutaus minimumo.
Atlyginti: bet kokios likusios CO2 emisijos, kurių nepavyksta išvengti, atlyginamos pasitelkiant mūsų klimato ir miškų išsaugojimo projektus Tanzanijoje.
emas

Dėmesio centre – aplinkos apsauga ir energijos vartojimo efektyvumas

Siekdami sumažinti savo emisijas, savo būstinėje Kleinheubache, Vokietijoje, imamės daugybės priemonių. To siekiame tvariai optimizuodami savo aplinkos gerovės apsaugą ir mūsų produktų klimato pėdsaką. Užtikriname, kad mūsų procesai ir gamybos procesai būtų nuolat prižiūrimi.
Esame nuolat įvertinami dėl savo įsipareigojimo taupyti energiją ir mažinti CO2 emisijas. Pavyzdžiui, nuo 2005 m. mūsų poveikis aplinkai buvo tikrinamas pagal Europos Sąjungos vykdomą programą „EMAS“.

Mūsų vietinių priemonių apžvalga

» Elektros generavimas dėka išskirtinio mūsų pirminio energijos efektyvumo energijos gamybos infrastruktūroje

» Gaminių sandėliavimas aukštose sandėliavimo patalpose, pagamintose iš regioninių miškų PEFC sertifikuotos medienos

» Aplinkai draugiškas prekių kilnojimas ir trumpi gabenimo atstumai

» Aplinkai draugiškas oro filtravimas naudojant biologinius sluoksnius

» Tvarūs statybos projektai iš natūralių medžiagų

» Skatinami tvarūs mūsų darbuotojų atvykimo į darbą būdai

Mūsų miškų išsaugojimo projektas Tanzanijoje

Miškai yra esminė dalis stabilizuojant visuotinį klimatą. Štai kodėl nusprendėme atlyginti savo CO2 emisijas per miškų išsaugojimo projektą Tanzanijos Ntakatos miškuose.
Galbūt stebitės, kodėl neužsiimame miškų išsaugojimu Vokietijoje? Atsakymas labai paprastas: tropiniai miškai auga daug greičiau nei mūsų miškingos vietovės. Todėl konkrečiu laikotarpiu tropiniai medžiai gali sugerti ir sulaikyti reikšmingai daugiau CO2. Be to, mūsų miškų išsaugojimo darbai Afrikoje suteikia mums galimybę paremti vietinius gyventojus.
Ntakatos kalnai yra priskiriami prie tropinių atogrąžų miškų ir yra laikomi vienu iš paskutinių nepaliestų tropinių miškų bastionų Tanzanijoje. Būdami aktyvūs „Carbon Tanzania“ kūrėjų partneriai ir asmeniškai įtraukdami savo vietinius darbuotojus, praktiškai prisidedame prie žmonių, gyvūnų ir aplinkos gerovės. Saugome 216 000 hektarų dydžio miško plotą su 119 skirtingų medžių rūšių. Šis projekto regionas yra namai apie 17 000 žmonių, ir jis yra gyvybiškai svarbus pagrindas ekonominiam išgyvenimui, o taip pat draustinis daugybei gyvūnų ir augalų rūšių, įskaitant miško dramblius ir vieną iš didžiausių laukinių šimpanzių populiaciją.
Kačių maisto sektoriuje sukūrėme naujų veiklos praktikų, kurios jau įprastai taikomos kituose sektoriuose. 2018 m. „Josera“ tapo pirmąja naminių gyvūnų maisto gamintoja, kuri paskelbė tvarumo ataskaitą pagal tarptautiniu mastu taikomus principus, išdėstytus Visuotinėje ataskaitų teikimo iniciatyvoje (GRI). Tai suteikė mums galimybę aiškiai apibrėžti tvarumą bendrovėje „Josera“ ir nustatyti savo vietą ateityje.

Bendrovėje „Josera“ ne tik prisiimame atsakomybę už savo veiksmus, bet taip pat šį principą taikome savo sekėjams ir žmonėms visame pasaulyje. Ypač norime imtis veiksmų paremdami tuos, kuriems ne taip gerai sekasi materialiniu atžvilgiu, kaip mums

 Būdama „ERBACHER“ FONDO dalimi, „Josera“ nuo 1989 m. remia visuotinės plėtros projektus Tanzanijos, Ugandos ir Indijos kaimiškose zonose. Fondo svarbiausias tikslas – užtikrinti orią gyvenimo kokybę tose vietovėse ir prisiimti atsakomybę už tuos, kurie gyvena skurde. Be finansinės paramos, didelį dėmesį skiriame asmeniniam bendravimui ir mūsų ekspertų bei vietinių projekto partnerių apsikeitimui patirtimi. Taigi, mūsų darbuotojams nuolat suteikiama galimybė aplankyti fondus, kuriuose jie gali aktyviai prisidėti prie atliekamų darbų ir savanorių fondo valdyboje.
Planas „Family Cooperation for Food“ (FCF) turi du konkrečius pagrindinius tikslus Rytų Afrikos prioritetiniame regione:
✓ Pagerinti mitybą ir gyvenimo kokybę besivystančiose šalyse
✓ Prisidėti prie šeimos žemės ūkio verslų kuriant tvarius ir sėkmingus verslo modelius
✓ Patobulinimai bus diegiami kuriant bendradarbiauvimo partnerystes, tvariai naudojant vietinius išteklius, taikant žinias, patirtį ir kontaktus bei mūsų šeimos verslų patirtį.
Mūsų misija – gaminti aukštos kokybės maistą naminiams gyvūnams iš vietinių išteklių regioninėse gamyklose. Šiame kontekste kuriame ilgalaikius komercinius santykius su daugybe tiekėjų ir paslaugų teikėjų iš vietinio regiono šalia mūsų gamyklos Kleinheubache, Vokietijoje. Be to, daugelis mūsų darbuotojų yra kilę iš vietinio regiono. Plėsdama bendrovės vietą, „Josera“ išsaugo ilgalaikes darbo vietas Žemutinėje Bavarijoje, Vokietijoje.
nachhaltigkeitspreis

Vokietijos tvarumo prizas

Kartu su FCF pasiekėme 7 vietą iš 17 tvarumo plėtros tikslų (SDGs), kuriuos nustatė Jungtinės Tautos. Mūsų metodas taip pat pasirodė įtikinamas Federalinei ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros ministerijai (BMZ), ir todėl gavome valstybės subsidiją.
Mūsų verslo bendradarbiavimas, priklausantis FCF planui, taip pat padėjo mums tapti vienu iš keturių 2020 m. Vokietijos tvarumo prizo finalistų. Vokietijos tvarumo prizas panašus į Oskarų apdovanojimą kino pramonėje, o šiame renginyje nominacija yra išskirtinio pasiekimo toje srityje įrodymas. Vokietijos tvarumo prizo nominacijai reikalingas ne tik išskirtinis tvarumo projektas, bet taip pat gerai pagrįsta visos bendrovės tvarumo strategija. 
bestincategory
Amerikos naminių gyvūnų tvarumo koalicija (angl. Pet Sustainability Coalition) pripažino mus tvariausia naminių gyvūnų maisto gamintoja 2020-2021 m. PSC asociacija prisideda prie atsakingo požiūrio į gamtą, gyvūnus ir žmones naminių gyvūnų maisto gamyboje visame pasaulyje. Asociacijos narių tarpe kartu su mūsų kompanija – ir kiti nariai, kurie yra gerai žinomi naminių gyvūnų maisto sektoriaus prekiniai ženklai.
Visi nariai turėjo teisę gauti apdovanojimą, ir jie buvo tikrinami kelias dienas trukusio audito metu. To rezultatas – mūsų bendrovė, strategija ir produktai buvo įvertinti kaip išskirtiniai! Be mūsų „geriausio klasėje“ vertinimo, taip pat buvome priskirti prie geriausių visų pasaulinių narių šešetuko.
PSC laiko save organizacija, kuri suteikia galimybę akredituotoms bendrovėms palaipsniui tapti tvaresnėmis. Kad to pasiektų, organizacija palengvina nuolatinius trečiųjų šalių vertinimus ir patikras, kurias bendrovės nori atlikti tam, kad nustatytų galimai netgi dar didesnį tvarumą. Mums tai ir patvirtinimas, ir paskatinimas, kad mūsų tvari strategija pasiteisina – o dar tiek daug visko galima nuveikti!