Super Premium naminių gyvūnėlių pašaras

Pagaminta Vokietijoje

Aukštos kokybės ingredientai

JOSERA kokybės garantija

Neabejokite, kad JOSERA petfood turi toliau išvardintas savybes. Mes, aukščiausios klasės naminių gyvūnų pašarų specialistai, remiamės 75 metų trukmės patirtimi ir tyrimais. Kas nusprendžia naudoti JOSERA petfood prekės ženklą, gauna „Petfood with passion“. Šiais žodžiais įsipareigojame ir pažadame naudoti „Super Premium“ receptus, pagal kuriuos Jūsų šunims, katėms ir arkliams gaminame vertingus pašarus. Mūsų plačiame asortimente Jūsų keturkojams yra puikaus maisto visiems gyvenimo etapams. Įsitikinkite patys. 

Produktų kūrimas. Jūsų numylėtiniams – tik geriausia

Vertingas naminių gyvūnų pašaras Jūsų keturkojams turi būti ne tik skanus, bet ir gerai įsisavinamas bei atitikti jų individualius poreikius. Todėl vertingas mūsų produktų receptūras pagal naujausias žinias kuria dietologų bei moksle ir praktikoje dirbančių specialistų komanda. Mūsų ekspertai visada domisi pasaulinėmis gyvūnų mytybos tendensijomis ir į savo receptūras įtraukia naujausius pripažintų gyvūnų mitybos mokslininkų atradimus.

Schieblehre_555x555px

Aukščiausia kokybė mūsų gamyboje prasideda atidžiai atsirenkant sudėtines medžiagas. Todėl savo aukštos kokybės šunų, kačių bei arklių pašarui naudojame tik vertingiausius, natūralius ir sveikus ingredientus. Atsisakome genetiškai modifikuotų žaliavų, taip pat nenaudojame kviečių, sojų bei dirbtinių dažiklių, kvapiklių ir konservavimo medžiagų. Mūsų atrinkti žaliavų tiekėjai užtikrina tai, o patys reguliariai tikriname žaliavas bei pagamintą produkciją mūsų nuosavoje, akredituotoje laboratorijoje. Tam, kad aukštus kokybės standartus užtikrintume nuolat, siekiame ilgalaikio ir patikimo bendradarbiavimo su savo prekybos partneriais.

Žinoma, mūsų naudojama mėsa yra išgaunama tik iš gyvulių, kurie tinka žmonių mitybai. Saugodami laukinių žuvų išteklius savo gaminiuose naudojame lašišas iš vandenis tausojančios Europos akvakultūros. Be to, stengiamės naudoti vietines žaliavas gamindami „JOSERA“ aukštos kokybės gyvūnų pašarą.

Labor_555x555px

„JOSERA“ garantuoja nepriekaištingą aukščiausios klasės produktų kokybę. Todėl prieš apdorojimą savo nuosavoje, akredituotoje laboratorijoje tikriname, ar visos žaliavos atitinka griežčiausius kriterijus ir aukščiausios kokybės standartus. Be to, pagaminti gaminiai prieš išsiunčiant iš gamyklos tikrinami dar kartą. Nuo pat mūsų įmonės steigimo, kurdami gyvūnų pašarą nevykdome jokių bandymų su gyvūnais. 

Maisto pramonės chemikai, biologai ir laborantai darniai dirba, kad nuolat užtikrintų puikiausią Jūsų gyvūnų pašaro kokybę. Puikiai įsisavinami, labai gerai virškinami bei toleruojami, gausūs naudingų medžiagų odai ir kailiui „JOSERA“ gaminiai Jūsų keturkojui numylėtiniui naudingi visada. Kad pateisintume savo norą pirmauti kokybės srityje, reguliariai ne tik tikriname pašarą valstybinėse institucijose, bet ir darome savanoriškus nepriklausomus tyrimus. Nepriklausomi valstybės įgalioti auditoriai, sertifikuodami „Josera Erbacher Service“ laboratoriją pagal ISO/IEC 17025, oficialiai patvirtino, kad mūsų laboratorija atitinka aukščiausią įmanomą tarptautinį laboratorijų kokybės standartą.

Ntakata-Mountains_555x555px

Kasdien dirbame jausdami didelę atsakomybę žmonėms, gyvūnams, aplinkai ir būsimoms kartoms, todėl visus tvarumo aspektus – taupumą, ekologiją ir žmones sujungėme ir siekiame vieno konkretaus tikslo – iki 2020 m. plėtoti savo veiklą visai nekenkiant klimatui. Tam, kad pasiekti šį tikslą, savo tvarumo strategijoje įtvirtinome siekį kompensuoti visą dėl mūsų gaminių atsiradusią CO2 emisiją. Bendradarbiaudami su „Carbon Tanzania“ ir „myclimate“, aktyviai dalyvaudami kaip partneriai, remiame „Ntakata Mountains“ miškų išsaugojimo projektą.

Kad ir toliau tvariai optimizuotume savo įnašą į aplinkosaugą, mūsų aplinkos ir energijos valdymo sistema nuolat tikrina visus procesus ir gaminius. Taip naudodami efektyvius resursų paaudojimo ir gamybos būdus bei gamtą tausojančius pervežimo būdus mažiname mūsų ekonominės veiklos sukeliamą poveikį aplinkai. Už savo veiklą taupant energiją ir mažinant CO2 emisiją mes buvome ne kartą apdovanoti. 

„JOSERA“ buvo pirmasis gyvūnų pašaro gamintojas 2018 m. metais paskelbęs tvarumo ataskaitą. Ši ataskaita atitinka „Global Reporting Initiative“ (Visuotinė ataskaitų teikimo iniciatyva) gaires.

Šeimyninei įmonei JOSERA labai rūpi sveika mityba, tvari ir atsižvelgianti į išlaidas veikla bei praktinis kokybės valdymas: pažadame Jūsų nenuvilti!